Tábory

 

Léto je období, na které se těší především děti a mají jej spojené s prázdninami a dobrodružstvím. Lektorky MaMMacentra tak pravidelně připravují pestrou nabídku letních táborů, ze které si může vybrat každý.

 

Sportovní soustředění

Soustředění bude probíhat na naší základně v Hroznatíně u Třebíče. Součástí bude i zdravá strava. Děti si zlepší fyzickou kondici, sílu a flexibilitu.

Aerial CAMP - pro děti 8-15 let, v termínu 1.-8. 7. 2023

Sportovní soustředění je pro všechny, kteří mají rádi pohyb a to především “ve vzduchu” ! V rámci jednotlivých dopoledních workshopů se můžete těšit na Aerial silk - šálu v pěkné výšce 6-8m, Aerial Hoop - kruh a Jógu ve vzduchu - v závěsných hamakách. Dále nás čekají klasická táborová dobrodružství. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, budeme pracovat ve více skupinách dle pokročilosti. Ubytování ve stanech s podsadou a na chaloupce v našem zázemí v Hroznatíně. Výborná domácí kuchyně se zdravým stravováním, plná ovoce a zeleniny. Jako bonus se můžete těšit na cizí externí hosty v rámci komplexní sportovní přípravy.

Registrace     

 

Příměstské tábory

Probíhají přímo v prostorách MaMMacentra a jeho okolí od pondělí do pátku v době od 8.30 do 16:00 hod. (děti se scházejí v době od 7.30 do 8.30 hod.). Každý táborník má zajištěný oběd i svačinu, pitný režim a veškerý materiál na vyráběnÍ.

 

ZKUS CIRKUS - pro děti 5-13 let, v termínu 14.-18. 8. 2023

Příměstský tábor nového cirkusu pro začínající artisty. Týdenní dávka cirkusové zábavy přichází o prázdninách. Během týdne budeme rozvíjet cit pro balanc, koordinaci pohybu a společně budeme překonávat své limity. Naučíme se základům žonglování, pozemní akrobacii, závěsné akrobacii a provazochodectví. Lepší zábava není. Najdete nové kamarády a naučíte se nové triky. Můžete se ale těšit na celotáborovou hru z cirkusového prostředí. Výuka základních cirkusových umění pro malé cirkusáky probíhá formou her a zábavných cvičení. Během výuky je kladen důraz na zlepšení koordinace pohybu a základy gymnastiky. Výuka cirkusových disciplín výrazně přispívá k psychomotorickému rozvoji dětí, koordinaci pohybu, orientaci v prostoru, umění soustředit se a ke zlepšení fyzických dovedností, ale hlavně je to hravé a zábavné trávení volného času. Těšit se na Vás budeme každý den od pondělí do pátku od 8.30 do 16.00 hod. Součástí je oběd a odpolední svačina, pitný režim po celý den a spousta dobrůtek k tomu.

Registrace    

 

Zootropolis - pro děti 4 - 9 let, v termínu 18. 7. - 22. 7. 2022

Příměstský tábor pro děti od 4 do 9 let. Po celý týden nás bude provázet animovaný příběh Zootropolis, který se odehrává ve velkoměstě plném zvířat z různých koutů světa. A víte, kdo je Judy Hopkavá? Čeká nás plno her, výzev i tvůrčích scének. 
Začínáme každý den v 8,30 h. (sraz v MaMMa u Billy 7,30 - 8,30 h.) a končíme v 16 h. Děti budou mít zajištěné obědy, svačiny a pitný režim. 
/OBSAZENO/
 

Registrace

 

Ferda Mravenec - pro děti 4-9 let, v termínu 21.-25. 8. 2023

Mini příměstský tábor pro děti od 4-9 let. 

Ferda Mravenec je jméno sympatického mravence, který vystupuje v komiksech a knihách Ondřeje Sekory. Ferda je optimistický chlapík s červenou puntíkovanou mašlí kolem krku. Je nebojácný, chytrý a vynalézavý, vždy si ví rady. Cílem tábora je naučit děti poznávat přírodu – kde žijí různá zvířátka a co potřebují ke svému životu, co potřebují rostliny, aby voněly a rostly. Jak užitečný může být člověk přírodě, co jí může dát a co může dát ona na oplátku zase jemu. Budeme rozvíjet pracovitost, vtah k lidem i k přírodě a k tomu bude dětem vzorem právě hrdina Ferda Mravenec. Těšit se na Vás budeme každý den od pondělí do pátku od 8.30 do 16.00 hod. Součástí je oběd a odpolední svačina, pitný režim po celý den a spousta dobrůtek k tomu.

Registrace   

 

Piráti z Karibiku - pro děti 8 - 15 let, v termínu 8. 8. - 12. 8. 2022

Příměstský tábor pro děti od 8 do 15 let. Zažít znovu dobrodružství a pořádně si užít srandy tentokrát s příběhem Piráti z Karibiku? Jo a ještě víc, však nás znáte a už se na to zase všichni těšíme!
Děti budou mít zajištěné obědy, svačiny a pitný režim. Začátek každý den od 8,30 h. (sraz v MaMMa u Billy 7,30 - 8,30 h.). Konec každý den v 16 h.
/OBSAZENO/
 
 
Stanové tábory

Probíhají v obci Hroznatím u Třebíče a jejím okolí, ubytování ve stanech s podsadou nebo uvnitř v chaloupce. Pro děti je vždy připravena celotáborová hra na určité téma, v ceně jsou vždy doplňky ke hře pro každé dítě, materiály na vyrábění, vstupy do bazénů a mnoho dalšího. Na táboře je zajištěno domácí stravování po celý den, snídaně formou bufetu, oběd, svačina, večeře i dezerty navíc. 

Nově nabízíme stanový tábor na našem (staro)novém tábořišti Ostrov ve Svatoslavi, které je nedaleko Hroznatína uprostřed krásné přírody na venkovním postaveném a kompletně vybaveném tábořišti. Je to klasické krásné táboření ve stanech s podsadou s celým táborem postaveným venku včetně venkovní kuchyně. 

 

Dobývání Divokého Západu - pro děti 12-18 let, v termínu 8.-12. 8. 2023

Pětidenní akční hra inspirovaná osidlováním západu dnešních Spojených států amerických evropskými osadníky. Jedná se o volnější verzi letního tábora pro starší účastníky, ve které je vytyčen cíl hry, nicméně je na hráčích jakým způsobem cíle dosáhnou. Samozřejmě nebudou chybět ani klasické táborové aktivity (táborák, vaření, noční hlídky, ...) a můžete se těšit na spoustu výzev testujících vaši výdrž, fyzickou zdatnost, ale také vaši chytrost, znalosti a hlavně schopnost spolupráce. Hrou Vás bude provázet tým zkušených instruktorů. Celá hra bude probíhat na tábořišti Ostrov u Svatoslavi s ubytováním ve stanech s podsadou.

Registrace   

 

Harry Potter - pro děti 7-14 let, v termínu 31. 7. - 7. 8. 2023

Pobytový tábor v Hroznatíně u Třebíče pro děti od 7 do 14 let. Vítejte v Bradavicích, ve světe čar a kouzel! Všimli jste si u sebe něčeho neobvyklého? Máte schopnosti, které ostatní děti postrádají? Hledáme nadané kouzelníky a čarodějky, kteří se chtějí zdokonalit v čarování. S námi si vyzkoušíš, jaké to je prožít dobrodružství Harryho, Rona a Hermiony. Do jaké koleje budete přiděleni ?I Jak asi bude vypadat Vaše kouzelná hůlka ? Poznáte, jak se vaří lektvary, naučíme Vás hrát famfrpál, poznávat kouzelnické tvory a mnoho dalšího. Dokonce budeme společně bojovat proti černé magii! Nemáš hůlku ani koště? Nevadí, pomůžeme Ti je vyrobit. Nezapomeň však kouzelnický klobouk, oblek a pořádnou dávku kuráže. Stanový tábor s možností ubytování jak ve stanech s podsadou, tak i v chaloupce ! Samozřejmostí je bohatá domácí kuchyně s hromadou ovoce a zeleniny.

Registrace   

44_dsc01237.jpg
48_img_0256.jpg
50_img_0535.jpg
51_img_0787.jpg
52_img_1382.jpg
54_img_8565.jpg
55_img_8615.jpg
56_img_8632.jpg
57_img_9001.jpg
58_img_9071.jpg
60_img_9164.jpg
61_img_9243.jpg
62_img_9423.jpg
65_dscn5797.jpg
201_dsc_9699.jpg
202_img_1061.jpg
203_img_1115.jpg
204_img_0196.jpg
205_dsc_6627.jpg
206_dsc_6364.jpg