Tábory

Léto je období, na které se těší především děti a mají jej spojené s prázdninami a dobrodružstvím. Lektorky MaMMacentra tak pravidelně připravují pestrou nabídku letních táborů, ze které si může vybrat každý.

 

 

Sportovní soustředění

Soustředění bude probíhat na naší základně v Hroznatíně u Třebíče. Součástí bude i zdravá strava. Děti si zlepší fyzickou kondici, sílu a flexibilitu.

 

Aerial CAMP - pro děti 8 - 15 let, v termínu 2. - 9. 7. 2022

Sportovní tábor je pro všechny, kteří mají rádi pohyb a to především “ve vzduchu” ! V rámci jednotlivých dopoledních workshopů se můžete těšit na Aerial silk - šálu v pěkné výšce 6-8m, Aerial Hoop - kruh a Flyjogu - v závěsných hamakách. Dále nás čekají klasická táborová dobrodružství...tentokrát se podíváme do INDIE. Můžete se těší na sárí, hennu, meditace, ostrá jídla a koření, kastovní systém, mandaly a mnoho dalšího. Naučíme se, jak bivakovat v přírodě, vařit na ohni či si postavit vlastní přístřešek. Nebude chybět boj o zlato v rámci jednotlivých sportovních družin. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, budeme pracovat ve více skupinách dle pokročilosti. Ubytování ve stanech s podsadou a na chaloupce v našem zázemí v Hroznatíně. Výborná domácí kuchyně se zdravým stravováním, plná ovoce a zeleniny včetně závěrečné indické grilovačky.

 

Registrace     

 

Příměstské tábory

Probíhají přímo v prostorách MaMMacentra a jeho okolí od pondělí do pátku v době od 8.30 do 16:00 hod. (děti se scházejí v době od 7.30 do 8.30 hod.). Každý táborník má zajištěný oběd i svačinu, pitný režim, veškerý materiál na vyrábění a je úrazově pojištěný.

 

Samurajské Japonsko - pro děti 5 - 13 let, v termínu 18. 7. - 22. 7. 2022

Příměstský tábor inspirovaný příběhem japonských Samurajů. Vypravte se s námi daleko na východ, do kraje japonského, kde chrabří samurajové a půvabné gejši ctí starodávné tradice. V těchto končinách se teď čtyři klany, které vedou Oda Nobunaga, Tojotomi Hideoši, Tokugawa Iejasu a Takeda Šingen, vydávají na dlouhou pouť do hlavního města, Kjóta, aby se ujaly vlády nad celou zemí. Přidejte se na této cestě k nim, okuste život středověkých obyvatel Japonska, poznejte orientální kulturu, naučte se psát japonské písmo a okuste tradiční pokrmy! Těšit se na Vás budeme každý den od pondělí do pátku od 8. 30 do 16.00 hod. Součástí je oběd a odpolední svačina, pitný režim po celý den a spousta dobrůtek k tomu.

Registrace    

 

Zootropolis - pro děti 4 - 9 let, v termínu 18. 7. - 22. 7. 2022

Příměstský tábor pro děti od 4 do 9 let. Po celý týden nás bude provázet animovaný příběh Zootropolis, který se odehrává ve velkoměstě plném zvířat z různých koutů světa. A víte, kdo je Judy Hopkavá? Čeká nás plno her, výzev i tvůrčích scének. 
Začínáme každý den v 8,30 h. (sraz v MaMMa u Billy 7,30 - 8,30 h.) a končíme v 16 h. Děti budou mít zajištěné obědy, svačiny a pitný režim. 
/OBSAZENO/
 

Registrace

 

Krteček - pro děti 4 - 9 let, v termínu 15. 8. - 19. 8. 2022

Mini příměstský tábor pro děti od 4 - 9 let. 

Ponořte se s námi do kouzelného světa překrásně malovaných zvířátek a prožijte s nimi poučná i zábavná dobrodružství, která děti znají z nesčetného množství knih i videí. Nejen s krtečkem budeme na táboře putovat, blbnout, hýbat se, tvořit, smát se a žasnout nad tím, co všechno už dokážeme. Užijeme si společně naši táborovou etapovou hru a plno legrace. Po obědě si vždy nad knihou chvilku odpočineme a vrhneme se opět do dalšího dobrodružství. Těšíme se na Vás od pondělí do pátku od 8. 30 do 16. 00 hod. Součástí je oběd, odpolední svačinka a pitný režim po celý den.

Registrace   

 

Piráti z Karibiku - pro děti 8 - 15 let, v termínu 8. 8. - 12. 8. 2022

Příměstský tábor pro děti od 8 do 15 let. Zažít znovu dobrodružství a pořádně si užít srandy tentokrát s příběhem Piráti z Karibiku? Jo a ještě víc, však nás znáte a už se na to zase všichni těšíme!
Děti budou mít zajištěné obědy, svačiny a pitný režim. Začátek každý den od 8,30 h. (sraz v MaMMa u Billy 7,30 - 8,30 h.). Konec každý den v 16 h.
/OBSAZENO/
 
 
Stanové tábory

Probíhají v obci Hroznatím u Třebíče a jejím okolí, ubytování ve stanech s podsadou nebo uvnitř v chaloupce. Pro děti je vždy připravena celotáborová hra na určité téma, v ceně jsou vždy doplňky ke hře pro každé dítě, materiály na vyrábění, vstupy do bazénů a mnoho dalšího. Na táboře je zajištěno domácí stravování po celý den, snídaně formou bufetu, oběd, svačina, večeře i dezerty navíc. Děti jsou úrazově pojištěny.

Nově nabízíme stanový tábor na našem (staro)novém tábořišti Ostrov ve Svatoslavi, které je nedaleko Hroznatína uprostřed krásné přírody na venkovním postaveném a kompletně vybaveném tábořišti. Je to klasické krásné táboření ve stanech s podsadou s celým táborem postaveným venku včetně venkovní kuchyně. 

 

 

HRA o trůny - pro děti 8 - 15 let / 17. 7. - 26. 7. 2022

Stanový pobytový tábor na našem novém přírodním tábořišti Ostrov ve Svatoslavi , ubytování se stanech s podsadou. Celotáborová hra je volně inspirovaná světoznámou ságou Píseň ledu a ohně. Ocitneme se ve středověkém fantasy světě plném statečných rytířů, mocných čarodějů, draků a zlovlků. Můžete se těšit na spoustu soutěží testujících vaši výdrž, fyzickou zdatnost, ale také vaši chytrost, znalosti a hlavně schopnost spolupráce. Hrou Vás budou provázet zkušení instruktoři, kteří plně ovládají dovednosti potřebné k přežití, a v kuchyni se opět představí známé kuchařské duo. Kdo získá Železný trůn a ovládne Západozemí? To vše se dozvíte… těšíme se na vás!

Registrace   

 

Ladovský ROK NA VSI pro děti od 7 do 14 let / 30. 7. - 6. 8. 2022

Pobytový tábor v Hroznatíně u Třebíče pro děti od 7 do 14 let. Ubytování na chaloupce a ve stanech s podsadou. Celotáborová hra se odehrává na vesnici a družinky prožívají během tábora celý rok starých českých zvyků a svátků, které se v minulosti slavily v našich vesnicích. Otevřeme společně Nový rok, projdeme přes masopust, uspořádáme zabíjačku, nebudou chybět velikonoce, pálení Čarodejnic, společně pojedeme na prázdniny, k babičce či na tábor mimo civilizaci, zažijeme dožínky, Dušičky i Vánoce. Užijeme si venkovskou idylu , ale nebude chybět ani napětí. Hra je inspirována Babičkou, Kyticí i příběhem o silném kamarádství Bylo nás pět, zde se můžete inspirovat ohledně kostýmů. Co se týká kuchyně, bude to opravdu jízda. Můžete se těšit na skvělé domácí jídlo inspirováno českými a moravskými tradicemi . Společně zažijeme plno dobrodružství, těšíme se na Vás.

Registrace   

44_dsc01237.jpg
48_img_0256.jpg
50_img_0535.jpg
51_img_0787.jpg
52_img_1382.jpg
54_img_8565.jpg
55_img_8615.jpg
56_img_8632.jpg
57_img_9001.jpg
58_img_9071.jpg
60_img_9164.jpg
61_img_9243.jpg
62_img_9423.jpg
65_dscn5797.jpg
201_dsc_9699.jpg
202_img_1061.jpg
203_img_1115.jpg
204_img_0196.jpg
205_dsc_6627.jpg
206_dsc_6364.jpg