Květnové MammaNovinky
neděle, 5. května 2024

Přípravy na Hvězdné vystoupení vrcholí a lístky už jsou v prodeji, tak neváhejte a přijďte si pro ně! Těšit se můžete na pořádnou show na Broadwayi, nachystejte si smokingy a večerní šaty. Ve čtvrtek 9. května bude k dispozici překážková dráha pro malé děti. Přejeme vám, abyste si užili státní svátky s rodinou a proto máme 1. a 8. května také zavřeno. V pátek 10. května dopoledne bude herna s občerstvením také uzavřena.

Lístky už jsou v prodeji, k 5. květnu je prodáno přes polovinu vstupenek, neváhejte a přijďte si pro ty vaše.

Venkovní zahrádka
Venkovní zahrádka s posezením je již připravena. Nově pro Vás vytváříme i venkovní hernu pro děti.
 
Překážková dráha
Ve čtvrtek 9. května od 9:00 do 12:00 bude k dispozici překážková dráha pro malé děti (2-4 roky) v rámci vstupného do herny.
 
Změna otevírací doby
Herna s občerstvením bude v pátek dopoledne 10. května uzavřena. Zavřeno máme i o státních svátcích 1. a 8. května, kdy kurzy také neprobíhají. Dopolední kurzy 9. a 10. května neprobíhají. Nemusíte se ničeho bát, každý kurz dojede do konce a odcvičíte si svých 15 hodin. Pokud byste si nebyli jistí, kdy hodiny máte, podívejte se do rozvrhu.

Co se děje na kurzech?

Dopolední kurzy
Těšit se můžete na akrobatické kousky pro děti od 1 roku. Záleží nám na správném vývoji, a proto pracujeme na tom, aby děti do konce roku lezly, chodily a celkově se správně rozvíjely. Každý podle svých možností. Tento měsíc se zaměříme na rovnání asymetrie a odchylek od vývoje. Léto už se blíží a pokud to počasí dovolí, tak se začneme i otužovat.

Odpolední kurzy

Celý rok jsme se učili nové cviky, pády a sestavy a teď je na čase vše spojit. Každý akrobat se učí sestavu na hudbu, jako výstup z akrobatických kurzů. Vystoupení se blíží a my už se moc těšíme, a tak ladíme sestavy, sháníme rekvizity a připravujeme kostýmy. Přijďte se na nás 2. června podívat.

Vystoupení HVĚZDY 2. června

První červnový víkend se kinosál na Ostrově rozezní muzikálovými melodiemi. Čekají na vás hvězdná představení. V sobotu 1. června proběhne generálka a v neděli 2. června odpoledne se můžete těšit na dvě vystoupení, lístky jsou k prodeji na recepci Mammacentra (U Stadionu 2013). 

Tábory

Prázdniny se blíží a naše přípravy na tábory vrcholí. Vikingové, Sherloci i Křemílek s Vochomůrkou a bandou akrobatů už brzy rozzáří naše tábořiště. Na kvalitě nám záleží. Každý z našich táborových vedoucích prošel školením. Naše tábory připravuje tak, aby si každé dítě užilo tábor na maximum. Najdete u nás sportovní a výtvarné aktivity, mnoho hádanek, zážitků v přírodě a plno zábavy. A co by to bylo za tábor bez pořádného jídla? Těšit se můžete i na pestrou domácí kuchyni a zdravé stravování. Volná místa máme ještě na dvou příměstských táborech a jednom stanovém, tak neváhejte a přihlašujte se!

Pohádky z mechu a kapradí ZDE

Poslední případ Sherlocka Holmese ZDE

Šálování s Míšou ZDE

Nabízíme

Dětské oslavy
Máme k pronájmu herničku a tělocvičnu na dětské oslavy, nějaké termíny na květen a červen jsou ještě volné.
volejte: 731 151 600 nebo pište email mammapohyb@seznam.cz
 
Nabízíme Poradnu psychomotorického vývoje pro miminka od narození
Pokud máte zájem o kontrolu vývoje a asymetrií Vašeho dítěte navštivte naši Poradnu PMV. Poradnu můžete navštívit i kvůli radám v oblasti správné manipulace s miminkem a péči o něj. Vše si vyzkoušíte pod dohledem lektorky, aby to doma šlo raz dva. 
 

Rozcestník

KDE SE PŘIHLAŠUJE NA KURZY A TÁBORY? 

mammapohyb.webooker.eu

KDE MOHU NAJÍT INFORMACE? 

Facebook, Instagram, Email, SMS

KDE MOHU POŽÁDAT O RADU?

Soukromé zprávy (FB, IG)

Email (mammapohyb@seznam.cz)

Mobilní číslo (+420 731 151 600)

Během otevírací doby vám jsme k dispozici.

YouTube https://www.youtube.com/watch?v=9lFv92Gd2kU

rajče.net https://www.rajce.idnes.cz/mammacentrumhb/album/karnevalovy-tyden

Instagram https://www.instagram.com/mammapohyb/

Facebook https://www.facebook.com/mammapohyb

Otevírací doba Mammacentra

pondělí 8.30 - 12.00  14.00 - 18.00 h

úterý   8.30 - 12.00  14.00 - 18.00 h

středa  8.30 - 12.00  14.00 - 18.00 h

čtvrtek  8.30 - 12.00  14.00 - 18.00 h

pátek   8.30 - 12.00  15.00 - 18.00 h

Mammacentrum - pohyb dětem s hernou

pobočka U Stadionu 2013 (u Kotliny)