Čarostezka aneb duben, čarodějnice budem
neděle, 25. dubna 2021

Chcete s námi pořádně oslavit Čarodějnice? Srdečně Vás zveme na sobotní Čarostezku v Havličkově Brodě, kde potkáte opravdové čaroděje a čarodějnice a všechna možná čarostvoření!

1. 5. 2021 od 9:30 hod - 16:30 hod

Poznáte život čarodějnic a čarodějů, naučíte se plno čarodovedností a to nejen čarovat, ale dokonce i létat. Zveme všechny děti, aby přišly v čarodějnickém kostýmu v sobotu 1.5. do MaMMacentra-pohyb dětem, v ulici U stadionu 2013 a Vaše čarodějnická cesta může začít.

Čarostezka je připravená jak pro menší (2-6 let) tak i pro větší (7-13 let) děti. Startovat můžete celý den v MaMMapohybu v časech dopo 9.30 - 11.30 a odpo 14.30 - 16.30 hod. Abyste se neshlukovali a vše si náležitě užili, prosíme Vás o přihlášení v našem rezervačním systému na určitý čas. Poplatek za dítě je 50 Kč, můžete zaplatit jak převodem, tak i v hotovosti na místě v MaMMapohybu.

https://mammapohyb.webooker.eu/Actions

Start je vždy v MaMMapohybu, kde obdržíte čarodějnický pracovní list a potřebné materiály a info, konec s odměnou je též tam. Po celý den bude otevřeno čarodějnické občerstvovací okénko U Netopýra! Můžete se těšit na zábavnou hru pro celou rodinu a užít si s námi Čarodějnice naplno!